Paslaugos

Mūsų teikiamos skenavimo paslaugos:

 

Dokumentų skenavimas

Mūsų teikiamas dokumentų skenavimas ir skaitmeninimas  – tai Jūsų veiklos optimizavimas. Atliekam įvairių dokumentų skenavimo darbus. Dokumentus galime suindeksuoti ir suvesti į jūsų dokumentų valdymo sistemas.

Nuotraukų skenavimas

Turite pilnas spintas senų, nostalgiją keliančių nuotraukų albumų? Galbūt kai kurios nuotraukos jau nublukusios, o kitas baigia suplėšyti vaikai? Turime puikų pasiūlymą būtent Jums! Išeitis – nuotraukų skenavimas.

Knygų skenavimas

Naudodami naujausią knygų skenavimo technologiją, mes siūlome Jums neardomąsias knygų skenavimo paslaugas. Mes nuskenuosime Jūsų knygas, paversime juos skaitmeniniais failais ir išsaugosime į CD/DVD laikmenas.

Sąskaitų skenavimas

Mūsų įmonė turi didelę patirtį skenuojant sąskaitas faktūras. Iš skenuojamų sąskaitų išgausime visus pagrindinius duomenis ir automatiškai sukelsime į Jūsų buhalterinę programą, todėl Jums nereikės suvedinėti duomenų rankomis.

Archyvų skenavimas

Archyvų skenavimas – senų ir modernių archyvinių dokumentų skenavimas. Archyvų skaitmeninimas atliekamas profesionalia skenavimo įrangą užtikrinančią aukštą kokybę. Archyvų skenavimas atliekamas itin kruopščiai, kad nebūtų pažeistas.

Elektroninis archyvas

Elektroninis archyvas (earchyvas)  – suteikia galimybė Jūsų skenuotus dokumentus pasiekti saugiai iš bet kokios pasaulio vietos 24 valandas per parą. Dokumentai apsaugoti laikantis aukščiausių saugumo standartų. Jums, skenuotus dokumentus galime pateikti per elektroninį archyvą.